ژل درموفیل ۱۰ سی سی Dermofill یک ماده پرکننده پوستی مبتنی بر اسید هیالورونیک می باشد ، نتیجه ای ایمن ، طولانی مدت و مؤثر برای تقویت صورت است. فیلر درموفیل یک ماده طبیعی است که به پوست کمک می کند تا آب را حفظ کرده و آن را مرطوب و نرم نگه دارد. ژل درموفیل مناسب برای لب ، گونه و چانه غیر از زیر چشم می باشد.

 

مزایای استفاده از ژل درموفیل :

  • مناسب برای لب ، گون و چانه
  • برجسته سازی لب ها با تزریق ژل در لب
  • برجسته سازی گونه ها با ترزیق چربی در گونه
  • از بین بردن چین و چروک صورت
  • حجم : 10 سی سی

ریشه این ژل مربوط به آزمایشگاه‌های کره جنوبی است. قطعا استفاده از این ژل یک تجربه مطلوب و به یاد ماندنی برای شما خواهد بود. حدود 10 سال طول کشیده است که محلول اصلی این ژل ساخته شود. این نشان می‌دهد که این فیلر با حساسیت‌های زیادی ساخته شده و به دست ما رسیده است. همین تاریخچه درخشان خیال ما را راحت می‌کند.

در چه مواردی نباید از تزریق ژل رووفیل استفاده شود؟

خوشبختانه تا به حالا عوارض خاص و عجیبی از ژل رووفیل گزارش نشده است. عوارضی مانند تورم، قرمزی، کبودی، سوزش و ورم خفیف بسیار عادی است و با تزریق هر نوع ژلی این عوامل ممکن است تا چندین روز مهمان شما باشند و سپس از بین می‌روند. اما ژل‌هایی هم هستند که کیفیت پایینی دارند و دردسر ساز هستند. ژل رووفیل تنها برای شما است که به سلامتی و زیبایی خود اهمیت زیادی می‌دهید و کیفیت برایتان بیشتر از هر چیزی اهمیت دارد.

قبل از خرید ژل درموفیل می توانید با مشاوران ما از طریق شماره تماس ۰۹۱۹۸۴۹۷۴۶۱ ارتباط برقرار کنید  و از جزییات مصرف بسته به نوع پوست خود  مطلع شوید

بوتاکس دیسپورت

آزمون

 

5 پاسخ

دیدگاه ها غیر فعال است.